15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI
 
 
 
                 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri anma programı kapsamında ilçemiz Karaman dağı mezarlığındaki Şehit Mehmet Serkan MEŞE 'nin kabri ziyaret edilerek Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi.
 
 
                 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri anma programı kapsamında , İlçemiz Duran Köyünde İkamet eden Şehit Ailesi Hasan ÇELİK evinde ziyaret edildi.
 
 
                  15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri anma programı kapsamında saat 21:30 'da ilçemiz Cumhuriyet Meydanından Çayağzı Köprüsü arasında zafer yürüyüşü gerçekleştirildi. Zafer yürüyüşü sonunda Cumhuriyet Meydanında Atatürk anıtında Şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. 15 Temmuz resim sergisi gezildi.
 
 
                  15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri anma programı Cumhuriyet Meydanında Çatalzeytin İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Zafer TUYLİ'nin sunumuyla devam etti. Günün anlam ve önemine yönelik konuşmayı Belediye Başkanı Musa İhsan UĞUZ ve Bozkurt Kaymakamı İlçemiz Kaymakam Vekili Sn Murat ACAR yaptı. Ortak yayınla  Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip ERDOĞAN'ın 15 Temmuz konuşması izlendi.
                
                  15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri anma parogramı kapsamında , Baran Özcan ve Servet Kağan ÜNAL 15 Temmuz adlı şiirlerini  okudular. 15 Temmuz gecesi tarih yazan, canlarını seve seve feda eden şehitlerimiz için Müezzin Kayyum Mustafa Arı tarafından Kur'an-ı Kerim tilaveti okudu ve Şehitlerimiz için dua edildi. Program Slayt ve sinevizyon gösterisi ile devam etti. Son olarak, saat  00:15'te İlçemiz Camiilerinde Sela okundu.
 
 
 
İSAY2 Galeri
 
 
Merkez Mah. Atatürk Bul.  No : 60 Çatalzeytin/Kastamonu
Telefon: +90 (366) 516 11 20 - Faks: +90 (366) 516 11 46 
E-Posta: catalzeytin@kastamonu.gov.tr